Haber

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Antalya Fikir Önderleri Platformu ile görüştü

antalyaBüyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böceği Antalya Kamuoyu Başkanları Platfotmu ile bir araya geldi. Antalya için hayata geçirilen ve yapılacak hizmetleri anlatan Önder Böcek, “Belediye Başkanları olarak amacımız dönemi kurtarmak olmamalı. Geleceğe yönelik yatırım ve projeleri hayata geçirmeliyiz.”

Antalya’yı ortak yönetmeye devam eden Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böceği Antalya Fikir Önderleri Platformu yönetimini ve üyelerini ağırladı. Sivil toplum kuruluşu temsilcileri, dernek ve oda başkanları, işadamları, muhtarlar, eski belediye başkanları ve meclis üyelerinin yer aldığı Antalya Fikir Önderleri Platformu’na ev sahipliği yapmaktan memnuniyet duyduğunu söyleyen Önder. Muhittin BöceğiPlatform Lideri İbrahim Bodur ve yönetimine kente katkılarından dolayı teşekkür etti.

“FİKİR VE ÖNERİLERE ÖNEM VERİYORUZ”

“Bu şehrin aydınlarıyla birlikte Antalya’mızı yönetiyoruz, fikir ve önerilere önem veriyoruz” diyen Lider Böcek, Antalya için yaptığı ve yapacağı hizmetleri anlattı. Önder Muhittin Böceği“Gazipaşa’dan Kaş’a Antalya’nın 19 ilçesinde 913 mahallede çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hangi görüş olursa olsun, kimseyi ötekileştirmeden ve hırsızlık yapmadan, demokrasiye olan inancımızla halkımıza fayda sağlayan projelerimizi sürdürüyoruz.”

“AMACIMIZ DÖNEMİ KURTARMAK OLMAMALI”

Altyapı ve üstyapı ile ilgili çalışmalar ve projeler devam ederken, kültür sanat, sporgibi alanları ihmal etmediklerini söyleyen Önder, Muhittin Böceği“Belediye Başkanları olarak amacımız dönemi kurtarmak olmamalı. Geleceğe yönelik yatırımlar ve projeler hayata geçirmeliyiz. Yapılması gereken her şeyi halkın parasıyla yaptığımızı unutmadan yetimin hakkını gözeterek hareket ettik, bundan sonra da yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Antalya Fikir Önderleri Platformu Lideri İbrahim Bodur da Önder Muhittin Böcek’e çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Platform üyeleri de Antalya için yapılması gerekenleri ve halkın taleplerini Başkan Böcek’e iletti.

Kaynak: ANKA / Siyaset

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu