Haber

Uysal: Özgürlükçü ve Demokratik Türkiye’yi Vatandaşlarımızın Desteği ile İnşa Etme Kararlılığında Çalışmalarımıza Devam Ediyoruz

Demokrat Parti Genel Lideri Gültekin Uysal, Altılı Masa’nın sekizinci toplantısının ardından, “Her bir vatandaşımız için temel hak ve özgürlüklerin güvence altına alındığı, hukuk devletinin tüm kurum ve kurallarıyla hayata geçirildiği, özgürlükçü ve demokratik Türkiye’yi vatandaşlarımızın dayanağı ile inşa etme kararlılığında çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.

Gültekin Uysal, Altılı Masa’nın bugün yapılan sekizinci toplantısının ardından sosyal medya hesabında bir mesaj yayınladı. Uysal’ın mesajı şöyle:

“Her bir vatandaşımız için temel hak ve özgürlüklerin teminat altına alındığı, hukuk devletinin tüm kurum ve kurallarıyla hayata geçirildiği, özgürlükçü ve demokratik Türkiye’yi vatandaşlarımızın desteği ile inşa etme kararlılığında çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Bugün, Sayın Ali Babacan’ın mesken sahipliğinde DEVA Partisi’nde bir ortaya geldik. Misafirperverlikleri hasebiyle başta Sayın Ali Babacan olmak üzere, yürek ve kararlılığı paylaştığımız tüm önderlere teşekkür ediyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu